Přihlášení k odběru newsletteru


Souhlas se zpracováním osobních údajů

 1. 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Centrum kultury a vzdělávání Blatná (CKVB), se sídlem nám. Míru 212, Blatná 388 01, IČ: 00375951 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • - jméno a příjmení
  • - email
 2. 2. Jméno, příjmení a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem zasílání novinek, kulturních pozvánek a informací z CKVB. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.
 3. 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo telefonicky na kontaktní údaje společnosti: info@ckvb.cz; 383 311 251.
 4. 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  • a. Provozovatel webových stránek Nux s.r.o.
  • b. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.