Město Blatná a Centrum kultury a vzdělávání Blatná zveřejňuje záměr pronájmu kavárny v Komunitním centru aktivního života v Blatné.
Podrobnosti ke stažení ZDE

S KONCEPCÍ BLATNÁ – MĚSTO RŮŽÍ MĚNÍME VIZUÁLNÍ IDENTITU
Vizuální identita v netradiční růžové barvě, stonek, jako most mezi „bahnitou“ krajinou a voňavým barevným květem růže, pro kulturní organizaci neobvyklý název, odkazující na historickou tradici pěstování růží založenou Janem Böhmem, ale hlavně jasný signál k oživení identity Blatné jako města růží. To jsou hlavní atributy nového vizuálního stylu, který na základě uzavřené soutěže pod taktovkou společnosti CZECHDESIGN vzešel z pera designérů z Jakub Vaněk Studio.

více...

KONCEPCE BLATNÁ – MĚSTO RŮŽÍ
Kulturní Plantáž Blatná probouzí jedinečnou identitu města růží a připomíná odkaz významné osobnosti šlechtitele a pěstitele růží Jana Böhma.

[side_plantaz.jpg]


  více...

U příležitosti Mezinárodního dne památek a historických sídel jsme si pro Vás připravili sérii šesti krátkých videí, ve kterých Vám budeme každou neděli představovat to nejzajímavější z historie a umění středověkých sakrálních památek na Blatensku. více...

Stejně jako v letech minulých se i my v Blatné opět připojíme k oslavě Mezinárodního dne tance sice ne s obvyklou venkovní akcí „Blatná tančí“, ale symbolickou virtuální účastí na celorepublikovém flashmobu ve společné choreografii, kterou pro letošek připravil choreograf a vítěz Star Dance Marek Zelinka. více...

35. ročník jihočeských klavírních kurzů
Přihláška ZDE více...

DEŠTIVÉ DNY
Sokolovna, divadelní sál

  více...

VĚCI aneb O každodenních předmětech našich předků
Městské muzeum Blatná více...

DANIEL HŮLKA A JEHO ŽÁCI
Kostel sv. Jana Křtitele v Paštikách
Charitativní koncert
Kapacita omezena, více informací na sisicaso@gmail.com více...